^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Накази про зарахування 2021

Абітурієнту

Шановний вступник!

 

Харківський державний професійно-педагогічний коледж імені В.І. Вернадського вітає Вас на офіційному сайті коледжу і запрошує прийняти участь у вступній кампанії 2022 року.

         Пропонуємо переглянути рекламний відео ролик

Якщо Вас зацікавила інформація про наш коледж, бажаєте навчатися в закладі фахової передвищої освіти та отримати освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр пропонуємо заповнити анкетудля подальшої спільної роботи.

QR – код анкети вступника 2022 року

qr-dlflfl

 

 

Приймальна комісія розгляне Вашу анкету. Після цього Ви маєте змогу скористатися правом проходження пробного фахового вступного випробування, яке ми пропонуємо Вам пройти дистанційно.

За успішне виконання пробного тестування Ви отримаєте персональний електронний сертифікат, який буде врахований при прийомі документів на вступ до коледжу.

З метою надання інформації про вступну кампанію 2021 року коледж проводить інформаційні зустрічі виключно в онлайн-режимі на дистанційній платформі GoogleMeet. Спілкування буде вестись у формі прямого підключення до віртуальної живої кімнати з працівниками приймальної комісії двічі на тиждень, щовівторка та щочетверга з 14-00 до 15-00, починаючи з 11 лютого по 31 травня 2021 року.

Пропонуємо приєднатися для з’ясування питань, що виникли у Вас про вступ та навчання в коледжі.

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg