^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Педагогічний оскар 2019

Вибори директора

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ХАРКІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ В.І. ВЕРНАДСЬКОГО

  

Найменування і місцезнаходження закладу  фахової передвищої  освіти  Харківський державний професійно-педагогічний коледж імені В.І. Вернадського (далі – коледж)

 

Адреса: 61001, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 24 
Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі 1) заява на ім’я директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації  про участь у конкурсі, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною четвертою статті 42 Закону України «Про фахову передвищу освіту». Також в заяві, претендент зазначає, що він не є членом наглядової ради Коледжу;

 

2) особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 × 4 сантиметри;

3) автобіографія та резюме;

4) копії документів про вищу освіту;

5) довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465 (зі змінами);

6) довідка про наявність або відсутність судимості;

7) витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

8) копія паспорта громадянина України, засвідчену претендентом;

9) копія трудової книжки та/або інші документи, які підтверджують стаж роботи;

10) письмова згода на збір та обробку персональних даних;

11) копія документа, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

12) засвідчена копія довідки про результати перевірки, видана органом, в якому така перевірка проводилася, або письмова заява на ім’я директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, в якій повідомляється, що до претендента не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», за формою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (зі змінами), та згода на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно претендента відповідно до зазначеного Закону;

13) проєкт стратегії розвитку Коледжу;

14) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Кандидат може подати інші документи, які підтверджуватимуть його професійні та/або моральні якості.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) і стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш як 5 років. До зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах.

Документи від кандидатів приймаються протягом двох місяців з дня розміщення на офіційному вебсайті Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації оголошення про проведення Конкурсу за адресою: 61022, Харківська область, місто Харків, майдан Свободи, Держпром, будинок 5, під’їзд 9, поверх 4, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації (кабінет 9).

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта громадянина України), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації або нотаріально.

У разі надіслання документів поштою датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

Документи, подані претендентами після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Дата проведення рейтингового голосування –

16 грудня 2021 року. 
Прізвище, ім’я та по батькові, номери телефонів та адреси електронної пошти осіб, які  уповноважені надавати  інформацію про конкурс  та приймати документи для участі у конкурсі Ханіна Ольга Миколаївна,

 

тел. (057)705-02-83,

електронний адрес: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Абітурієнту

Шановний вступник!

 

Харківський державний професійно-педагогічний коледж імені В.І. Вернадського вітає Вас на офіційному сайті коледжу і запрошує прийняти участь у вступній кампанії 2022 року.

         Пропонуємо переглянути рекламний відео ролик

Якщо Вас зацікавила інформація про наш коледж, бажаєте навчатися в закладі фахової передвищої освіти та отримати освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр пропонуємо заповнити анкетудля подальшої спільної роботи.

QR – код анкети вступника 2022 року

qr-dlflfl

 

 

Приймальна комісія розгляне Вашу анкету. Після цього Ви маєте змогу скористатися правом проходження пробного фахового вступного випробування, яке ми пропонуємо Вам пройти дистанційно.

За успішне виконання пробного тестування Ви отримаєте персональний електронний сертифікат, який буде врахований при прийомі документів на вступ до коледжу.

З метою надання інформації про вступну кампанію 2021 року коледж проводить інформаційні зустрічі виключно в онлайн-режимі на дистанційній платформі GoogleMeet. Спілкування буде вестись у формі прямого підключення до віртуальної живої кімнати з працівниками приймальної комісії двічі на тиждень, щовівторка та щочетверга з 14-00 до 15-00, починаючи з 11 лютого по 31 травня 2021 року.

Пропонуємо приєднатися для з’ясування питань, що виникли у Вас про вступ та навчання в коледжі.

Абітурієнту

Шановний вступник!

 

Харківський державний професійно-педагогічний коледж імені В.І. Вернадського вітає Вас на офіційному сайті коледжу і запрошує прийняти участь у вступній кампанії 2022 року.

         Пропонуємо переглянути рекламний відео ролик

Якщо Вас зацікавила інформація про наш коледж, бажаєте навчатися в закладі фахової передвищої освіти та отримати освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр пропонуємо заповнити анкетудля подальшої спільної роботи.

QR – код анкети вступника 2022 року

qr-dlflfl

 

Приймальна комісія розгляне Вашу анкету. Після цього Ви маєте змогу скористатися правом проходження пробного фахового вступного випробування, яке ми пропонуємо Вам пройти дистанційно.

За успішне виконання пробного тестування Ви отримаєте персональний електронний сертифікат, який буде врахований при прийомі документів на вступ до коледжу.

З метою надання інформації про вступну кампанію 2021 року коледж проводить інформаційні зустрічі виключно в онлайн-режимі на дистанційній платформі GoogleMeet. Спілкування буде вестись у формі прямого підключення до віртуальної живої кімнати з працівниками приймальної комісії двічі на тиждень, щовівторка та щочетверга з 14-00 до 15-00, починаючи з 11 лютого по 31 травня 2021 року.

Пропонуємо приєднатися для з’ясування питань, що виникли у Вас про вступ та навчання в коледжі.

Дистанційні заняття

Шановні студенти ХДППК!

У зв’язку з карантином та

відповідно до наказів директора №59 від 12.03.2020 року, №63 від 25.03.2020 року, №68 від 24.04.2020 року

на період з 12.03.2020 по 11.05.2020

навчальні заняття будуть проводитись за допомогою дистанційних технологій.

Оберіть групу та перейдіть на сторінку із завданнями.

 Бажаємо успіхів!

denna forma

1 dkfgjdsgjkkkkkkkkkkkk

M-18 M-19 M-28
ST-18 ST-19 B-18
B-19 B-28 B-29

2 dkfgjdsgjkkkkkkkkkkkk

EM-18 EM-19 TR-49
TH-58 TM-29 TM-39
TM-28 TM-38 TM-48

zaochna forma

1 dkfgjdsgjkkkkkkkkkkkk

oon-19z b-19z

2 dkfgjdsgjkkkkkkkkkkkk

El-18z mx-19z ra-19z

Screenshot 345345 

1. Для роботи у сервісі "Дистанційні заняття" потрібно зареєструватися у Googleffhfghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 

Якщо у вас є пошта з закінченням @gmail.com, то ви вже зареєстровані !

2. Авторизуватися у додатку (зазвичай, google chrome), тобто увійти під своїм аккаунтом. Якщо ви вже зареєстровані, посилання на авторизацію: 333333311111111111222222ffhfghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Після того, як вхід здійснено, на стартовій сторінці Google ви побачите у куточку справа ваш логотип та ім'я, під яким зареєструвались:

333333333311111111111222222ffhfghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  

3. Перейти до сайту hipt.com.ua  --> студентам --> дистанційне навчання.

4. Натиснути на групу, у якій ви викладаєте дисципліну --> обрати день тижня  --> знайти потрібну дисципліну, завантажити інформацію для студентів (конспект лекцій, самостійну роботу, тестування тощо). Наприкінці тижня ви маєте змогу оновити завдання для занять на наступному тижні.

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg