^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Заходи

Заходи

НАРКОТИКАМ-НІ!

 

25.10, 30.10 та 01.11 у Харківському професійно-педагогічному коледжі на базі І та ІІ підрозділів було проведено цикл інформаційних профілактично-виховних бесід, під назвою «Наркотикам – НІ!». Для проведення заходу було запрошено представників організації «Фонд спасіння дітей та підлітків України від наркотиків», а саме Бабенко А.О., Шмаривоз А.В., та Миславську И.Б.  основною і єдиною метою якої, є боротьба із поширенням наркоманії серед дітей і підлітків, шляхом інформування молоді про всі аспекти виникнення, розвитку та наслідків наркотичної залежності.

Серед слухачів були присутні студенти нового набору, які у ході лекції-бесіди отримали вичерпну інформацію про поширення проблеми наркоманії в Україні. Окрему увагу було приділено саме розвитку і основним етапам виникнення залежності та стадіям руйнівного впливу наркотиків на особистість людини. Головною метою цього заходу стало інформування підлітків щодо наслідків вживання наркотичних речовин саме на психічний стан людини та етапи деградації, які прогресують в особистості людини із наркотичною залежністю.

 Наприкінці заняття, студенти отримали роздатковий матеріал, у якому детально викладено та проілюстровано інформацію про проблему наркоманії в Україні та шляхи її подолання.

«ДРУГОВІ, ЯКИЙ НЕ ВРЯТУВАВ МЕНІ ЖИТТЯ»

1 листопада студенти Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В. І. Вернадського  відвідали на базі ХДНБ ім. В. Г. Короленка презентацію роману французького письменника Ерве Гібера «Другові, який не врятував мені життя», яку переклав українською мовою  директор видавництва ''Пінзель'' Іван Рябчій.

Роман був опублікований в 1990 році. Книга демонструє внутрішні переживання автора, якому у тридцять три роки діагностували СНІД, протікання його хвороби, а найголовніше - публічна заява про проблему ВІЛ/СНІДу у французькому суспільству.

Наразі існує потреба звернення уваги українського суспільства до цієї проблеми, адже Україна залишається лідером в Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції у Європі.

На зустрічі були присутні члени громадської організації ''Мережа 100% життя'' які докладніше освітили ситуацію з цією інфекцією в українському суспільстві.

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg