^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Головна

Головна

 

derek

 

КУРБАТОВ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ

  директор, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

 

Шановні випускники шкіл та професійних навчальних закладів!

Щиро вітаємо Вас на нашому сайті!

 

        Ми завжди радіємо новому студенту, пишаємося тим, що ще один абітурієнт обрав саме наш навчальний заклад.

       Поспішаємо поділитися з вами радісною новиною: відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2017 року № 383 Харківський індустріально-педагогічний технікум було перейменовано на Харківський державний професійно-педагогічний коледж ім. В.І.Вернадського. 

     Ми по праву пишаємося своєю історією та традиціями. У нас завжди працювали й працюють люди, які дійсно люблять ту справу, якою займаються. Колектив коледжу дуже мобільний, швидко реагує на зміни, що відбуваються в суспільному житті країни.

      За роки існування закладу підготовлено понад 15 тисяч майстрів виробничого навчання. Багато з них успішно працює на ниві професійної освіти директорами професійно-технічних навчальних закладів, заступниками директорів, старшими майстрами й майстрами виробничого навчання.

     Сьогодні коледж – багатофункціональний державний вищий навчальний заклад у системі безперервної багатоступеневої освіти, який забезпечує реалізацію потреб людини в здобутті професійної та вищої освіти, оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства й держави.

     У коледжі буде продовжуватись  підготовка молодших спеціалістів-майстрів виробничого навчання на базі професійно-технічної освіти за спеціальністю «Професійна освіта» за спеціалізаціями: 

-Будівництво та експлуатація будівель та споруд; 

-Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції;

-Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі;

-Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва;

-Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів;

-Організація обслуговування населення. 

             Випускники коледжу, як і раніше, отримають диплом молодшого спеціаліста, який свідчить про початковий рівень вищої освіти і прирівнюється до диплому молодшого бакалавра. 

         Із прийняттям нового Закону України "Про вищу освіту" колектив навчального закладу зробив усе, щоб відповідати вимогам цього закону в організації освітнього процесу, змісті навчання, матеріальному забезпеченні.

          Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують висококваліфіковані викладачі. Працелюбність та згуртованість педагогічного колективу спрямована на створення міцної навчально–матеріальної бази.

        У своїй роботі педагогічний колектив керується тим, що кожен випускник коледжу повинен стати не тільки  кваліфікованим спеціалістом, а й особистістю, громадянином, патріотом Української держави.

       Абітурієнте! Тут тебе навчать не тільки твоїй майбутній професії, тут ти пізнаєш головну науку – науку життя. Тут ти навчишся спілкуватись і співчувати, аналізувати свої вчинки й робити правильні висновки. Тут ти знайдеш непідробну любов та повагу, єдність думок, почуттів, інтересів. Усе, як у сім’ї, як у дружній родині.

      Запрошуємо вас на навчання до Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського – сучасного новітнього вищого навчального закладу із кращими сталими традиціями! 

 

До зустрічі в нашому коледжі!

 

 Із повагою до Вас,    О.П. Курбатов

 

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg