^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Конференція «В.І. Вернадський та сучасність»

За ініціативи викладачів комісії інженерно-технічних дисциплін студенти провели пошуково-дослідну роботу щодо основних періодів життя і наукової творчості В.І. Вернадського, що було присвячено перейменуванню нашого технікуму на його честь у Харківський державний професійно-педагогічний коледж ім. В.І. Вернадського.

Результати пошуково-дослідної роботи були представлені на конференції «В.І. Вернадський та сучасність», яку організувала голова комісії інженерно-технічних дисциплін В.П. Сорокіна.

1-asdddddddddssssdfgfgfg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В конференції прийняли участь студенти 2-3 курсів груп технологічного відділення СТ-15, СТ-25, СТ-16, СТ-26 та представили презентаційні роботи, в яких висвітлили біографічні дані В.І. Вернадського, звернули особливу увагу на роки його навчання в стінах нашого навчального закладу, який у той час був першою Харківською чоловічою класичною гімназією.

 

 2-sodoodooaoosod

 

Під час роботи конференції було представлено участь В.І. Вернадського у розробці деяких питань з геодезичних досліджень.

 3-sodoodooaoosod

 

Окремим питанням були представлені нагороди ім. В.І. Вернадського, які присуджуються молодим вченим в різних областях науки та навчальним закладам, які також мають звання ім. В.І. Вернадського.

 

 4-sodoodooaoosod

 

Велику зацікавленість викликала представлена колекція монет, присвячених життєдіяльності В.І. Вернадського та місця названі на честь великого вченого.

 

 5-sodoodooaoosod

В роботі конференції приймали участь – завідувач технологічного відділення Пономарьова В.М., методисти технікуму Мотіна І.М., Мануйлова Г.В. та викладачі циклової комісії.

7-sodoodooaoosod

 

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg