^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

До дня народження Т.Г. Шевченка

     В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє й шанує людство. До них належить ім’я великого українського поета, художника, просвітителя та пророка Тараса Григоровича Шевченка.

     Щорічно в нашому технікумі урочисто відзначається день народження Великого Кобзаря. Ось і цього року 9 березня в приміщенні бібліотеки на відділенні «Механізації та електрифікації сільського господарства» пройшов Конкурс читців поезії ««Жива душа поезії Т.Г. Шевченка». Організатором заходу виступила викладач Богдан Ірина Миколаївна. Окрім слухання поезії, студенти змогли переглянути презентацію та документальний фільм про край, де народився й провів свої дитячі роки Тарас Шевченко. Також усі присутні ознайомились із виставковими експонатами, підготовленими бібліотекарями Каратаєвою Н.Г. й Омеляненко І.С. та із захопленням сприйняли поезії, які були написані до заходу та продекламовані І.В. Галушком.

     Наприкінці свята журі, до складу якого входили завідувач відділенням Мосолова С.М. та викладачі Громова Т.Г. та Галушко І.В., визначилось з іменами переможців конкурсу. Усі вони були нагороджені почесними грамотами. Ними стали :

* І місце – Калнагуз Олександр, студент гр. ТМ-26;

* ІІ місце поділили Греков Микола, студент гр.ТМ-35, та Кончаківський Микола, студент гр. ЕМ-16;

* ІІІ місце посіли Грищук Наталія, студентка гр.ЕМ-16, та Шафін Євген, студент гр. ТМ-36.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам конкурсу, членам журі та присутнім, які не залишились байдужими до поетичної творчості Кобзаря.

BCnX539iJaI

 

 ZM5ZLbxlfE

lK2gf1s-G2s

U8c5qIppPk8

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg