^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Весна — найпрекрасніша пора року

     З її приходом оживає не тільки природа, а й людська душа, прагнучи до прекрасного, і в кожній домівці готуються відзначати одне з найпрекрасніших свят — Міжнародний жіночий день - 8 березня.
     Саме в цей день людство вшановує жінку: жінку — кохану, жінку — господиню, жінку — трудівницю, жінку — берегиню життя на Землі. А перш за все,  жінку — матір. Споконвіку мати була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Матері присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя. Тому вже стало доброю традицією в нашому технікумі на відділенні «Механізації та електрифікації с/г” вітати святковим концертом та щирими словами жінок—матерів, щоб ще раз сказати їм “спасибі” за їх любов, підтримку й самовідданість.
     1 березня 2017 року до святково вбраної зали клубу технікуму були запрошені всі жінки нашого колективу, а також матері наших найкращих студентів. Зі словами привітання на початку концерту виступив директор Курбатов О.П., який подякував матерям за відмінне виховання їх доньок та синів та побажав щастя та міцного здоров'я усім присутнім жінкам.
     Святковий концерт став справжнім подарунком для всіх жінок, присутніх
у залі.
     Прекрасні вірші, веселі сценки, пісні у виконанні студентів і працівників технікуму розчулили та порадували усіх присутніх. Особливо розвеселила жартівлива пісня “Маруся”, виконана колективом майстрів в/н.
     Урочисто студенти привітали також “других мам”- своїх кураторів, які докладають багато зусиль для того, щоб навчити й виховати своїх “дітей”.
     Звичайно, що таке свято не могло б відбутися без його організатора - зав. відділенням Мосолової С.М. Саме вона надихнула студентів і весь чоловічий колектив нашого навчального закладу.

 1-SuIHK hHLqM

2FYs028IM0I6kC a6Da06Q

7Cv fN70pMc

DcZwV4BS5Fg

ds7G5dmYC w

GXWqn7VdBas

Npw0IhP-8mo

t5 33gx-wtY

WuOzF xBaOI

yPsY-xA4gXQ

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg