^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

22 квітня 2021 року з нагоди 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, яка ввійшла в історію людства як найбільша техногенна катастрофа за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, на платформі ZOOM відбулося засідання круглого столу, підготовлене членами МО кураторів груп.

До заходу приєднались як представники адміністрації, викладацького складу, так і студенти коледжу. Зі вступним словом до присутніх звернулась заст. дир. з виховної роботи Савєльєва Т. А.

На засіданні було заслухано 6 доповідей та представлено відповідні презентації: «Чорнобильська катастрофа: події, факти, цифри» (Джиованні Д., гр. ТМ-20), «Невідомі факти про події на Чорнобильській АЕС у 1986 році» (Мокрицький Д. та Фенюк Б., гр. Б-19), «Чи засвоїв світ уроки Чорнобиля?» (Білоус Н., гр. М-10), «Глобальна техногенна безпека: загрози та шляхи забезпечення в сучасному світі» (Курочкін А., гр. ТМ-29), «Радіоекологічна ситуація в Україні внаслідок аварії на ЧАЕС» (Череватова Т., гр. М-19), «Чорнобиль сьогодні» (Мирошниченко М., гр. ТР-40).

Студент гр. Б-10 Воробйов С. підготував відеоролик про будівництво нового безпечного конфайнмента, що накрив старий Чорнобильський «Саркофаг».

Наприкінці заходу всі присутні вшанували пам'ять померлих ліквідаторів цієї страшної аварії та громадян України, які загинули в результаті її наслідків, хвилиною мовчання.

1 dfssss

 

dfssss 1 1

dfssss 3

dfssss 11

dfssss 5 1 

 

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg