^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Онлайн-тренінг на тему «Використання інтерактивних опитувальників під час дистанційного навчання»

4 листопада в рамках роботи Педагогічної майстерності був проведений онлайн-тренінг на тему «Використання інтерактивних опитувальників під час дистанційного навчання». Тренінг проводився на платформі Zoom та був орієнтований на ознайомлення викладачів з розмаїттям інтерактивних опитувальників для створення повноцінних занять та діагностики знань студентів при дистанційній формі навчання.

Організатори та, водночас, спікерки тренінгу Рогач Юлія Миколаївна та Ступнікова Наталія Анатоліївна розкрили важливість застосування онлайн-тестів не тільки як головного інструменту для перевірки знань, але також як прийому, що дозволяє зробити заняття цікавими та продуктивними.

Детально були розглянуті такі конструктори онлайн-тестів, як Kahoot та OnlineTestPad. Викладачі мали можливість пройти тестування в режимі онлайн, яке було створене саме на цих сервісах інтерактивних опитувальників.

Під час онлайн-тренінгу крім креативних презентацій та безліч цікавих матеріалів учасники тренінгу отримали нові можливості, які будуть дуже корисними у роботі сучасного викладача.

Отже, було доведено, що онлайн-опитувальники надихають. Не вірите? Перевірте! Нехай завжди поряд будуть натхнення, успіх та задоволення від роботи!

1 ssssdaaaaaaaaaaaa

 

2 ssssdaaaaaaaaaaaa

3 ssssdaaaaaaaaaaaa

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg