^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Чарівна краса вишиванки

27.02.2020р. у коледжі відбувся виховний захід за темою «Чарівна краса вишиванки», який підготували і провели студенти групи ЕМ-19 з куратором Божко Л.А.

Мета цього заходу полягала в розширенні уявлення про вишивку, як вид мистецтва, в вихованні любові до національних традицій, до краси і гармонії навколишнього світу.

Була оформлена виставка української вишивки- це рушники, доріжки, серветки, сорочки-вишиванки. Цю красу створили мами студентів групи ЕМ-19: Поліщука Д., Барановського Є., Лузіна Д.,Мулявки Н., майстра в/н Заруцького І.В., а також працівники коледжу – Каратаєва Н.Г., Груділіна Т.І., Росохата О.Г., Семіонова В.В., Оверчук Світлана.

На цей захід була запрошена майстер-художник ручної вишивки,заслужений майстер народної творчості Бережко Антоніна Миколаївна. Вона представила унікальні роботи ручної вишивки. Робота-ювелірна, краса-незрівняна. Бережко А.М. закінчила наш навчальний заклад і вже багато років працює майстром в/н в ЦПТО №3 м. Харкова, а години відпочинку віддає вишивці. 

Студенти коледжу підготували концерт. Вони були одягнені в сорочки – вишиванки. В підготовці заходу також прийняли участь викладач Галушко І.В. та бібліотекар Каратаєва Н.Г.

Затупник директора з виховної роботи Савєльєва Т.А. подякувала всім учасникам виховного заходу «Чарівна краса вишиванки» і побажала студентам коледжу, щоб у їхньому молодому житті більше переважав червоний колір – ознака любові, щастя, радості, благополуччя.

1 DSC 6409

2 DSC 6407

3 DSC 6401

4 DSC 6412

5 DSC 6422

6 DSC 6432

7 DSC 6396

8 DSC 6398

9 DSC 6399

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg