^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Дні відкритих дверей 2020

     19 та 20 лютого 2020 року коледж проводив Дні відкритих дверей для випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Харкова та Харківської області. Електронні запрошення були заздалегідь надіслані в 32 заклади освіти, узяли участь у заході 15 закладів. За підсумками проведених Днів відкритих дверей коледж відвідав 141 учень випускних груп ЗП(ПТ)О за шістьма спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в коледжі.
     Програма заходу передбачала знайомство з адміністрацією коледжу, зі студентським самоврядуванням, з історією музею, з майбутньою спеціальністю та кваліфікацією, перегляд відеоролику про наш коледж, відвідування різноманітних майстер-класів. Усе це відбувалося дуже динамічно, відвідувачі пересувалися маршрутом за локаціями. Завершальним етапом заходу була можливість перевірити свої фахові знання та компетенції при виконанні пробних тестових завдань у друкованому та електронному вигляді. Абітурієнти, які успішно виконали такі тестові завдання, отримали сертифікати.
     Сподіваємось, що така форма проведення Дня відкритих дверей сподобалась усім учасникам заходу та сприятиме залученню абітурієнтів до навчання в нашому коледжі та виконанню плану державного замовлення на наступну вступну кампанію.

фото за посиланням

DSC 6302

 

DSC 6306

DSC 6310

DSC 6312

DSC 6316

DSC 6323

DSC 6329

 

 

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg