^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, психологів, вихователів

 

    19 грудня 2019 року на базі нашого коледжу було проведено засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, психологів, вихователів.

    Тема заходу передбачала знайомство гостей, з освітньо-виховним простором Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І. Вернадського. Для більш повного розкриття теми заходу було запропоновано провести засідання за нетрадиційною формою, а саме у вигляді гри – квесту. На засіданні були присутні 24 представники з коледжів та технікумів Харківщини, які із задоволенням сприйняли таку нагоду проведення робочої зустрічі.

    Розпочалась робота з теплих слів директора коледжу Олександра Петровича Курбатова з нагоди проведення обласного методичного засідання в стінах нашого закладу та із привітання всіх присутніх з Днем Святого Миколая. Далі про умови проведення квесту та правила його проходження слово взяла заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу Савєльєва Тетяна Анатоліївна.

    Всі активно долучились до запропонованої програми дій та із задоволенням і гарним настроєм попрацювали на різних локаціях, що представляли навчально-виховну роботу в нашому коледжі.

    Після підведення підсумків роботи засідання було визначено, що наш заклад працює на досить високому рівні, ми отримали гарні відгуки про виховання наших студентів та про роботу колективу однодумців, які змогли втілити такі нетрадиційні форми роботи в коледжі.

    Хочемо всім, хто долучився до підготовки, організації і проведення заходу обласного масштабу подякувати за гарно виконану справу та побажати на наступне прагнути розвиватись та вдосконалюватись, бути успішними і відчувати задоволення від виконаної справи!

 

DSC 6038

 

DSC 6150

DSC 6036

DSC 6040

DSC 6052

DSC 6060

DSC 6066

DSC 6069

DSC 6071

DSC 6078

DSC 6112

DSC 6118

DSC 6120

DSC 6132

DSC 6137

DSC 6146

DSC 6157 

 

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg