^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Запали свічу…

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Цього року – 86-ті роковини Голодомору. Україна і світ вшановують  мільйони жертв Великого Голоду. Це важливо не лише для пам'яті про Голодомор, цей день єднає нас, творить націю і робить сильнішими.

20 листопада 2019 року в актовій залі коледжу   будівельно-технологічного  відділення  відбувся вечір-реквієм присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів «Запали свічу». Захід підготувала і провела викладач історії Качура О.В., з метою ознайомлення студентів з цими жахливими подіями історії українського народу, його масштабами,  наслідками та виховання в  них  ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій.           Були запалені свічки пам’яті та хвилиною мовчання вшановано мільйони невинно убієнних українців.

          Завідувач бібліотеки Федорук О.М. організувала тематичну виставку,де всі бажаючі змогли познайомитись з літературою, присвяченою жертвам голодоморів.

--TЦTВ- -- TБ-TВ-1

 

 

--TЦTВ- -- TБ-TВ-2

--TЦTВ- -- TБ-TВ-3

--TЦTВ- -- TБ-TВ-4

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg