^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Готуємося до Олімпіади з вищої математики

 1 ldfldllllllllllllllllllll

     Перший тур Олімпіади з вищої математики серед студентів першого курсу відбудеться 11.12.2018 року на відділенні механізації сільського господарства Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І. Вернадського.

     У олімпіаді  можуть  взяти участь усі бажаючі студенти з груп  М-18, М-28, Б-18, Б-28,  Ст-18,  ЕМ-18, ТМ-28, ТМ-38, ТМ-48, ТР-58.

     Щоб отримати кращі результати на олімпіаді, студенти коледжу, які бажають взяти участь в олімпіаді, вивчають математику додатково як самостійно, так і з викладачами математики Божко Л.А. та Урум А.В..

     Провідні бібліотекарі Каратаєва Н.Г. та Омельяненко І.С. підготували  книжкову виставку “Готуємося  до олімпіади з математики” - це підручники, посібники, збірники задач з прикладами розв'язаних задач, довідники, які використовують студенти на додаткових заняттях, готуючись до олімпіади. Самостійна підготовка за такою змістовною літературою з математики дає можливість підвищити  базу знань для подальшого успішного навчання у коледжі та одержати перемогу на Олімпіаді.

        “Серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука — математика.”        (С. Ковалевська)

         Олімпіада сприяє розвитку творчих здібностей студентів. Бажаємо всім учасникам олімпіади зміцнювати волю до перемоги, виробляти  самостійність і чіткість мислення і виборювати перемогу.

 

                                                                  Викладачі математики

                                                                  Божко Л.А., Урум А.В.

 

 

1 ldfldllllllllllllllllllll2

 

1 ldfldllllllllllllllllllll3

1 ldfldllllllllllllllllllll4

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg