^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Екскурсія до «ЛандауЦентру» ХНУ ім. Каразіна, та галереї "Бузок"

PDyOXIbUDO4

02.03.2018 студенти груп М-16 відвідали навчальний центр «ЛандауЦентр» ХНУ ім. Каразіна - найпопулярніше на сьогодні місце, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя. Екскурсія справила на студентів дуже велике враження. Особливо захопила молодь кімната високих енергій із презентацією генератора Ніколи Тесла та стенд хвильового інтерферометра.

         (Інтерференційний дослід Юнга або інтерферометр на подвійних щілинах — оптичний прилад, запропонований у 1802 році Томасом Юнгом для спостереження явища інтерференції когерентних світлових хвиль. Цей експеримент відіграв головну роль у прийнятті хвильової теорії світла. На думку самого Юнга, цей експеримент був найвищим досягненням його життя.)

     

     Багато цікавого дізнались студенти, які взяли участь у різноманітних наукових дослідах, конкурсах,  адже мета центру – стимулювати відродження втраченого інтересу до науки (насамперед, у молоді) і заснувати унікальний у межах України перший приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля для харків’ян і гостей міста.

    Після чого дуже справила враження виставка картин харківської художниці Давиденко Інни, яка проходила у галереї "Бузок", студенти навіть написали лист подяки.

 

hBuyYgtLkjw

y0typHyVudg

 

 

And-vfetbkU

ENDybkV-Gb0

Oyyb2rbx wE

 thumb-big-420x305-32f9

 

PSvBr 9PLts

mCcGZz971lA

UYl6dllVhYE

opLhjETRfAQ

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg