^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В КОЛЕДЖІ

22 лютого 2018 року в нашому коледжі гучно і весело пройшов День відкритих дверей, на який були запрошені всі бажаючі відвідати наш навчальний заклад.

На заході були присутні 17 професійно-технічних навчальних закладів  та 8 загальноосвітніх шкіл Харкова і Харківської області (близько 170 випускників). Ця зустріч проводиться для того, щоб дати можливість своїми очима побачити коледж, відчути атмосферу студентства, побачити наскільки цікаво та дружно може проходити навчання та будні нашої молоді. Гості були оточені увагою з боку адміністрації, викладачів, майстрів виробничого навчання і студентів коледжу.

Виступ відповідального секретаря приймальної комісії був покликаний надати найповнішу інформацію про Харківський державний професійно-педагогічний коледж ім. В.І. Вернадського, а саме професії, умови вступу, терміни  проходження вступної кампанії 2018 року.

Колектив коледжу висловлює щиру подяку всім абітурієнтам, їх батькам та усім гостям, які приїхали до нас із різних населених пунктів, виявили щире зацікавлення та взяли участь у Дні відкритих дверей.

  Бажаємо, щоб вибір навчального закладу був правильним і навчання у нашому коледжі було не тільки цікавим і якісним, а й приносило успіх у навчанні та задоволення від студентського життя, міцні фундаментальні знання, практичні навички і духовний розвиток.   

DSC 2139

 

 

DSC 2118

DSC 2120

 

DSC 2129

DSC 2135

DSC 2142

DSC 2143

DSC 2153

DSC 2156

DSC 2160

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg