^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Підвищуємо активність студентів через проведення пізнавальних розважальних заходів

Бовдуй Л.В.- викл. вищ. кат.

7 лютого 2018 року циклова комісія «Механізації сільського господарства» проводила інтелектуально-розважальні змагання між групами ТМ-26 та ТМ-36.

Ціль заходу-показати що студенти можуть використовувати набуті знання в різних ігрових формах. У ході гри були продемонстровані відповіді на нестандартні, не професійного напрямку запитання, що показало досить високий рівень інтелекту наших студентів.

Поставлені ведучим запитання для команд викликали серед них гостру дискусію на знаходження правильної відповіді, що не могло не сподобатись уболівальникам. Підтримка зали була шалена, що значно підвищувало інтерес до заходу.

У гострій боротьбі перемогла гр. ТМ-36 за участю студентів: капітан - Попов І., учасники-Бурда О, Зіньковський Т, Демидчук П, Тонконіг О. (куратор – Богдан І.М.)

Друге місце посіла гр. ТМ-26, капітан – Клюс В., учасники - Колубат О., Непочатов С., Неліпа С., Ковбаснюк Ю. ( куратор Ступнікова Н.А.)

Переможці були відзначені пам’ятними призами. Не залишились без призів активні й навіть пасивні вболівальники.

 

У перервах між раундами виступали запрошені студенти, запрошені з Музичного училища ім. Б. Лятошинського. Вони показали свою майстерність, яка надовго залишиться в пам’яті вболівальників.

За сприяння цьому спілкуванню зі студентами іншого професійного напрямку циклова комісія вдячна заступнику директора з навчально-виховної роботи Савєльєвій Т.А., а також завідувачу культурно-масовими заходами Поляковій В.І.

Висловлюємо також подяку за технічне оснащення майстру в/н Букову К.Є, та за активну участь в роботі журі майстрам в/н – Прислупському Д.М,

Каравану Р.А, Заруцькому І.В.

Підводячи підсумки, було відзначено, що захід визвав певну дискусію серед студентів, позитивно вплинув на їхню активність, а значить ціль і завдання були досягнуті.

IMG 20180207 141050

 

IMG 20180207 133359

IMG 20180207 135649

IMG 20180207 133404

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg