^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ директора Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В.І. Вернадського

 

 

     У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою і мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або педагогічної роботи у закладах вищої освіти не менш як десять років.

 

     Строк подання заяв - два місяці з дня опублікування оголошення.

     Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту, наукові ступені та вчені звання (за наявності), довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року. № 1465 ("Офіційний вісник України", 2000 рік., №39, ст. 1656), довідку про наявність або відсутність судимості, інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки, письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

     Копії документів, які подаються претендентом, (окрім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи надсилати на адресу:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10,

м. Київ, 01135. Телефони для довідок: 044-481-47-92; 044-481-32-35

 

Оголошення опубліковано в офіційному виданні МОНУ "Освіта України" 27 листопада 2017 року

 

 

Детальніше наказ 238-к

 

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg