^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Участь у виставці «Освіта Слобожанщини»

Часто, відповіді студентів на питання, чим вони планують займатися після навчання у коледжі, - невпевнені.  Є студенти, які мають намір одразу працювати, але  є такі, хто бажає навчатися далі та не вирішив до кінця, саме в якому навчальному закладі.

Так, студенти групи ТМ 26 разом з куратором Ступніковою Наталією Анатолієвною та викладачем іноземної мови Левадою Мариною Олексіївною відвідали виставку "Освіта Слобожанщини та навчання закордоном". На виставці, що проходила в Палаці Спорту, були представлені близько 50 учасників, а також заклади освіти, агенції та установи Польщі, Словенії. Ізраїлю та інших країн. 

Майбутні майстри виробничого навчання та техніки-механіки цікавилися інформацією вишів, де можна продовжити навчання за своєю спеціальністю. Вичерпні відповіді на запитання та корисну інформацію студенти отримали від представників Української інженерно-педагогічної академії, Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, НТУ "ХПІ" та ін.

Неможливо було не отримати позитивних вражень від представників Харківського національного університету радіоелектроніки, які зустрічали відвідувачів з роботами і вчили грати на бананах. Так! У світі технологій навіть банани видають музику!

Відгуки студентів і викладачів стосовно виставки є тільки позитивні: "...виявляється,  відвідати одразу декілька навчальних закладів, в тому числі й закордонних  - цілком реально...", "... крім корисної інформації можна погратися в комп'ютерні ігри, ознайомитися з IT-технологіями і поспілкуватися англійською мовою..."

Отже, відвідування виставки "Освіта Слобожанщини та навчання закордоном" залишило не тільки найкращі та позитивні враження. але й велику кількість інформації для роздумів і планування свого майбутнього.

BGL2LMzcLJE-1 1

 

 

 

 

0 IkVDJQW2E 1

 

 

IMG-77d500e2c5eb7e6811b222b46c8353cb-V

IMG-df4d1cc4daf3d642f5a0af34a954c0df-V

sAjsk QuTP0 1

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg