^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

НАРКОТИКАМ НІ

Не є секретом той факт, що проблема наркоманії з кожним днем набирає шалених обертів у сучасному світі та вийшла вже далеко за межі маргінальних прошарків суспільства. У світі нині немає жодної держави, яка б могла заявити, що їй вдалося остаточно подолати цю проблему. Наша країна, на жаль, не стала винятком, а навпаки, ураховуючи важкий соціально-економічний стан, посідає передове місце в Європі за кількістю смертності від уживання наркотиків. В Україні щоденно з’являються нові руйнівні різновиди наркотичних речовин, пошук та придбання яких завдяки шаленому розвитку інтернет- технологій уже давно не є проблемою. Хімічний склад сучасних наркотиків здатен за лічені місяці цілом знищити не лише фізичне здоров’я  людини, а й зруйнувати її особистість.

hpEjlxo FfU

 

 

 

Враховуючи, що саме молодь є основною групою ризику та цільовою аудиторією тенет наркотичного бізнесу, у Харківському індустріально педагогічному технікумі 23 та 26 жовтня на базі І та ІІ підрозділів було проведено інформаційний профілактично-виховний захід, під назвою «Наркотикам – НІ!». Для проведення заходу було запрошено представника організації «Фонд спасіння дітей та підлітків України від наркотиків» основною і єдиною метою якої, є боротьба із поширенням наркоманії серед дітей і підлітків, шляхом інформування молоді про всі аспекти виникнення, розвитку та наслідків наркотичної залежності.

Серед слухачів були присутні учні І ступеня, які у ході лекції-бесіди отримали вичерпну інформацію про поширення проблеми наркоманії в Україні. Окрему увагу було приділено саме розвитку і основним етапам виникнення залежності та стадіям руйнівного впливу наркотиків на особистість людини. Головною метою цього заходу стало інформування підлітків щодо наслідків вживання наркотичних речовин саме на психічний стан людини та етапи деградації, які прогресують в особистості людини із наркотичною залежністю.

 Зокрема наприкінці заняття, учні отримали роздатковий матеріал, у якому детально викладено та проілюстровано інформацію про проблему наркоманії в Україні та шляхи її подолання, адже як відомо, основною зброєю у боротьбі з наркоманією є саме інформованість.

Hrj0mmqK2vE

0XwoHcaaUZU

 

pQ1MXH1gFFk

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg