^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини

Готуємося до олімпіади з вищої математики

1-dsuuusuuauuduud

Щорічно в нашому технікумі проводиться Олімпіада з вищої математики. В цьому році вона буде проведена 24 травня серед студентів першого курсу.

В Олімпіаді можуть прийняти участь всі бажаючі студенти. В математиці, як і у житті, перемагають найсильніші – це ті студенти, які гарно засвоїли основні математичні поняття та уміють трансформувати набуті знання в практику.

Щоб одержати кращі результати на Олімпіаді студенти відділення «Механізації та електрифікації сільського господарства» додатково працюють як самостійно, так і з викладачем математики Божко Л.А.

Провідні бібліотекарі Каратаєва Н.Г. та Омельяненко І.С. підготували книжкову виставку «Готуємося до олімпіади з математики» – це підручники, посібники, збірники задач з прикладами розв’язаних задач, довідники, які використовують студенти на додаткових заняттях, готуючись до Олімпіади.

Олімпіада сприяє розвитку творчих здібностей студентів. Бажаємо всім учасникам Олімпіади зміцнювати волю до перемоги, виробити самостійність і чіткість мислення і вибороти перемогу.

 

 

2-sahhaaadhhdhhd

 

3-sahhaaadhhdhhd

 

4-sahhaaadhhdhhd

webmaster M M Marusov


Facebook twitter flicker skype youtube digg